Dnes ráno dostali tretiaci – 3.A a 3.B  skvelú správu:

 

„Všetkým vám ĎAKUJEME za úžasné projekty. Je vidieť, že téma prvej pomoci a bezpečnosti na cestách deti nadchla. Obzvlášť veľká vďaka patrí VÁM – všetkým pedagógom za nasadenie a angažovanosť v príprave projektov. V najbližších pracovných dňoch vás budeme kontaktovať ohľadom odovzdania a realizácie výhier, ktoré budú postupne prebiehať na všetkých 50 školách na celom Slovensku do konca tohto kalendárneho roka. Všetkých 50 škôl sa môže tešiť rovnakej výhre – ukážky prvej pomoci pre celý prvý stupeň ZŠ, kurz prvej pomoci pre pedagógov a automatický externý defibrilátor pre svoju školu.“

Výlet si užije trieda 3.B s pánom učiteľom Vaľkom. Pani učiteľke Durecovej a pánovi Vaľkovi môžeme ďakovať za ukážky prvej pomoci pre celý prvý stupeň ZŠ, kurz prvej pomoci pre pedagógov a automatický externý defibrilátor pre našu školu. Srdečne ďakujeme učiteľom a deťom za takúto pomoc škole! Tešíme sa a pridávame fotky.