Oznam o zápise do 1. ročníka ZŠ pre školský rok 2020/2021

Dňa 4. apríla 2020 sa bude konať zápis do 1. ročníka ZŠ Miloslavov.

Milí rodičia budúcich prvákov!

• zápis prvákov bude 4.4.2020 (sobota) od 8.00 do 12.00 hod. v ZŠ Miloslavov
  • na zápis treba prísť s dieťaťom
  • prísť by mali obaja zákonní zástupcovia, v prípade, že to nie je možné, musí rodič, ktorý sa nezúčastní splnomocniť druhého rodiča (tlačivo nižšie), dať tlačivo overiť a priniesť tlačivo so sebou na zápis.

K zápisu treba priniesť:

• občiansky preukaz zákonného zástupcu
  • rodný list dieťaťa
  • podľa potreby preukázateľný doklad o zdravotnom postihnutí dieťaťa
  • prihlášku k zápisu budeme pilotne testovať v elektronickej forme – na možnosť jej vyplnenia budete upozornení v priebehu mesiaca marec.
  • v prípade, že nie je možné dostaviť sa na zápis v danom termíne, treba požiadať školu o termín náhradného zápisu po 4.4.2020

Odporúčame Vám prečítať tieto informácie, ktoré Vám odpovedia na veľa Vašich otázok.

Odporúčame prečítať doplnkový materiál v prílohe – Čo by mal vedieť prváčik, Pár dobrých rád pre rodičov prvákov a článok v linku.

Link:

Zoznam pomôcok pre prváka (orientačný) – Pomocky_pre_prvaka

Pozývame Vás aj na deň otvorených dverí v našej škole:

1.4.2020

Oznámenie o povinnom zápise do 1. ročníka ZŠ nájdete tu:

Pripojené dokumenty