Nový šalátový bar

Milí rodičia a žiaci,

od 2.10.2018 máme v našej školskej jedálni novinku – šalátový bar. Tento bar môže využívať každý stravník v našej jedálni. Aj takýmto spôsobom chceme v našej škole podporiť zdravé stravovanie.

Čakáreň pre deti dochádzajúce autobusom

Milí rodičia,

nakoľko sa zmenil čas odchodu autobusu z časti Miloslavov (Miloslava) na skorší, škola umožňuje deťom, ktoré dochádzajú autobusom do školy a nenavštevujú ŠKD počkať v priestoroch starej časti budovy školy – čakárni, kým sa otvoria ostatné vchody do budov. Do 7.30 bude otvorený len zadný – starý vchod do budovy, kde majú tieto deti možnosť počkať.

Opustenie areálu

Prosíme rodičov, aby sa po vyzdvihnutí dieťaťa z ŠKD nezdržiavali v areáli školy.

Areál školy sa zatvára o 17.30 hod.

Taktiež Vás žiadame, aby ste si v žiadnom prípade nenechávali auto zaparkované pred školou dlhšie ako do 17.30 hod., následne sa brána zatvára a otvára až ráno o 6.30 hod. – v pracovné dni.

PaedDr. Alena Jančeková, riaditeľka školy

Fotky

Milí rodičia,

určite ste si všimli, že na web stránku našej školy dávame fotky v nižšom rozlišení. Dôvodom je kapacita a technické riešenie stránky. Pokiaľ by ste mali záujem o fotky v plnom rozlišení, stačí ak svoju požiadavku budete smerovať ku mne a fotky Vám viem poskytnúť.

Pekný deň,

Mgr. Daliman Irena, správca webu

Upozornenie pre rodičov

Vážení rodičia, chceme Vás upozorniť na problém, ktorý vzniká po skončení vyučovania.

1. Deti, ktoré do školy  dochádzajú denne vlakom /Hviezdoslavov a Kvetoslavov/ sa pri ceste naspäť domov správajú veľmi nevhodne na železničnej stanici v Miloslavove. Ohrozujú svoju bezpečnosť.

Prosím Vás, ktorých sa to týka, aby ste si s nimi pohovorili. V škole sme to urobili opakovane, už niekoľkokrát.

1. Deti, ktoré bývajú v Alžbetin Dvore a nechodia do družiny sa veľakrát po skončení vyučovania  potulujú po dedine, nevhodne sa správajú, štverajú na múry, ploty, zvonicu a pod.

Touto cestou Vás všetkých vyzývame, aby ste si aj Vy pohovorili so svojimi deťmi ,aby sa  správali zodpovedne a bezpečne na ceste zo školy domov. Opakovane ich nato upozorňujeme v škole. Verím, že spoločnými silami budeme predchádzať nebezpečným situáciám a úrazom.

Po skončení vyučovania a opustenia areálu školy  je za dieťa zodpovedný rodič.

Ďakujeme za  pochopenie spoluprácu.

Oznam o bezpečnosti

Vážení rodičia, každé ráno medzi 7.30 a 8.00 vznikajú veľmi vážne kolízne dopravné situácie v areáli školy z dôvodu veľkého počtu  áut.

Touto cestou Vás žiadame, aby ste boli tolerantní, ústretoví a disciplinovaní navzájom.

Opakovane hrozia dopravné nehody, či úrazy dieťaťa, ktoré doslova niektorí  „ vypustíte“ z auta a ono prebieha cez parkovisko, kde sa stále pohybujú autá, čo je veľmi nebezpečné !

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste deti viedli k tomu, aby chodili do školy v rámci obce peši,  prípadne na bicykli.

V blízkej budúcnosti  plánujeme uzavrieť areál školy pre autá, venovať ho deťom na športové a rekreačné účely.

Za pochopenie ďakujeme.

PaedDr. Alena Jančeková – riaditeľka a kolektív všetkých zamestnancov školy