Zber papiera na ZBERNOM DVORE – predĺžený

Vážení rodičia, deti, zamestnanci,

pre veľký záujem o zber papiera a nenaplnenie kapacity druhého kontajnera predlžujeme zber do stredy 20.11.2019 do 17.00 hod.

Papier sa bude zbierať denne na Zberovom dvore

– ráno od 07.00 hod do 08.00 hod. (pondelok až streda)
– popoludní len v stredu od 13.00 do 17.00 hod.

Papier preberá pán školník.

Prajeme pekný deň a nadchádzajúci víkend.

Svätomartinská zbierka pomoci pre rodiny v núdzi

Dávame Vám do pozornosti informáciu, že aj tento rok sa naša škola zapája do Svätomartinskej zbierky pomoci pre rodiny v núdzi. Krátke príbehy detí, či rodín si môžete prečítať nižšie a ak sa rozhodnete im pomôcť, môžete priniesť potrebné veci (trvanlivé potraviny a drogéria podľa zoznamu) do zborovne č.1 od 12.11. do 15.11.2019 do 12.00 hod., alebo odovzdať svojej triednej učiteľke.

Koordinátor zbierky je pani učiteľka Mgr. Bělousovová Marta.

Informácie o rodinách v núdzi tu:

Ďakujeme za to, že sa zapojíte a spoločne urobíme týmto ľudom o malý kúsok jednoduchší život.

Oznam pre rodičov – chorobnosť detí

Vážení rodičia,

nakoľko po jesenných prázdninách nastupujú sychravé a chladné dni, očakávame zvýšenú chorobnosť.

Pán doktor Lipovský z Obce Miloslavov nám poskytol stručné informácie od detskej pani doktorky, ako vieme efektívnejšie zamedziť masívnemu šíreniu chorôb aj v našej škole.

Veľmi pekne mu za tieto informácie ďakujeme.

Prosím, prečítajte si tieto informácie, poučme sa, predídeme tým zatvoreniu školy kvôli vysokej chorobnosti.

Informácie tu: Chorobnosť detí

Nájdené dámske hodinky

V telocvični ZŠ sa našli dámske hodinky. Majiteľ nech sa hlási na sekretariáte ZŠ.

Schránka dôvery

Od 8.1.2019 naša škola zaviedla tzv. „schránku dôvery“, kde môžu deti písať svoje postrehy, návrhy ale hlavne v prípade potreby napísať svoj problém, ktorý sa bude škola snažiť vyriešiť. Schránky sú umiestnené v budove I. stupňa pri jedálni a v budove II. stupňa pri dielni.

Veríme, že aj tento krok pomôže lepšej klíme na našej škole.

Informácia o schránke: